Eile Rõuges peetud krossisarja 5 etapi ja Võrumaa meistrivõistlused võitis Viljar Kannimäe. Tehniliselt mitte väga keerulisel raja sõideti 5 ringi, lühikesel maal 3 ringi. Esikolmik, kuhu kuulus ka Robi Niit ja Sten Saarnits, eraldus teistest teisel ringil, seni püsis nendega ka Toomas Lepik. Veel viimasele ringile minnes oldi koos, siis pani aga Viljar oma paremuse paika. ME arvestuse teine oli Taavi Kannimäe Jaan Alvela ees. Naistest võitis meistritiitli Mari-Liis, Eike Laidveri ja Aliis Laidveri ees. MU23 parim Robi Niit, M18 parim on värske Eesti meister mäestlaskumises Armin Pilv, Karl Pruuli ja Jakob Udrase ees. Meesseenioride parim oli Alar Reiska, Tarmo Mõttuse ja Pait Peri ees. Lapsed 12 vanustest olid parimad Matthias Mõttus, Paul Pruuli, Markus Mäeuibo. Naisseenioride parim Aive Laidver. Tüdrukute parim Johanna Udras.

Suured tänud Teile Anne, Merike, Külli, Toomas, Ingemar, Juho, Ivar, Indrek ja teised, kes võistluste korraldamisel kaasa aitasid.
Järgmine kross toimub juba järgmisel kolmapäeval 27.07. Seal saame tunda rajameister Tarmo käe all tõelist singeltracki võistlust eraldistardist.

Tulemused

Pildid Külli Leolalt