Tark ei torma!

VÕRR 2015

Juubelirattaralli võitis Endrik Puntso, Kristo Enn Vaga ja Silver Schultzi ees.

Tulemused 101km / 44km

Meeskondlik protokoll etapil

 

Mägine Võru Rattaralli lõpetab Filter Maanteekarikasarja hooaja

Pühapäeval, 16. augustil kümnendat korda toimuv Võru Rattaralli paneb punkti Filter Maanteekarikasarja hooajale. Eesti suurima maanteeratturitele suunatud sarja finaaletapil saavad osalejad valida 101 ja 44 km pikkuste distantside vahel.

Maanteel

 

Stardi- ja finišilinnak on Kooli tänaval Võru spordikeskuse ees. Filter Võru Rattaralli, kuhu saab kolmapäeva südaööni end soodushinnaga kirja panna, on tõusumeetreid arvesse võttes konkurentsitult raskeim Filter Maateekarikasarja etapp!
“Lõuna-Eesti heas korras teedevõrk ja künklik maastik võimaldab teha meie oludes suhteliselt raske raja,” lausus Filter Maanteekarikasarja peakorraldaja Mihkel Reile. “Filter Võru Rattaralli on traditsiooniliselt olnud sarja mägiseimaks etapiks. See annab natukenegi aimu sellest, millist pingutust nõuavad näiteks Tour de France’i hirmrasked mäeetapid.”
Eelmisel aastal pälvis Filter Võru Rattaralli põhidistantsil kaksikvõidu SJK Viiking: kiireim oli Karl-Patrick Lauk, talle järgnesid Mihkel Räim ja Martin Laas.

 

Finish2014

 

Rõhutame, et suurem osa võistlusest toimub avatud liikluse tingimustes. Juhul, kui liigute ilma politsei või turvatöötajate eskordita grupis, olete kohustatud liikuma vaid sõidutee parempoolses servas.

NB! Mõlema distantsi alguses 5 km ja lõpus 5 km enne lõppu raudteeviadukti remondi tõttu on teekatte olukord halb.

Start pikale distantsile antakse kell 12 ja lühemale võistlusmaale veerand tundi hiljem. Alates sellest hooajast saab lühikesel distantsil liituda ka tasemele vastava teemagrupiga.
Filter Võru Rattarallile on põhjust tulla kogu perega, sest kell 12.20 algavad lastesõidud ja vihmavaba ilma korral püstitatakse tasuta kasutamiseks suur batuut.

Pesemisvõimalus on võistluskeskuse juures asuvas Võru spordikeskuses hinnaga 1€.

© 2022 Haanja Rattaklubi — Ehitatud WordPress platvormile

Teema autor Anders NorenÜles ↑