Pärnus toimunud 56. tänavasõidul tõusid klubi ratturitest poodiumile Viljar Kuljus ja Tarmo Mõttus, kes mõlemad saavutasid teise koha, esimene Seenior 1 ja teine Seenior 2 klassis.

„Kõik läks alguses plaanipäraselt, sest saime Viljari kohe esimeste sekka sokutada ja ise eemalt seirata. Viljaril oleks olnud jõudu kindlasti kaasa rääkida ka võidu eest, aga ta lõhkus poolel maal sadula ja nii tuli püsti ilma sadulata kuni lõpuni sõita. Ühes tagasipöördes kallutas nii palju, et pedaal käis vastu äärekivi, pedaal purunes ja jalg pääses lahti. Ise prantsatas vastu sadulat ja see andis järgi. Nii ilma sadulata ja ühe klipist lahtise jalaga oli päris kunst kiiresti sõita,” rääkis Tarmo.

Oma võidu rikkus Tarmo ära viimasel ringil, kui ühes kurvis eksis ja kaks konkurenti temast mööda pääsesid. „Ühest suutsin laskumisel mööduda, aga teine jäi napilt ette.”

Sven Liivamägi sai meesjuunioride seas 14. koha.

Tarmo sõnul oli rada huvitav – osa sellest moodustas tõus spiraalina parkimismaja katusele ja seejärel sama spiraali mööda sisekurvist alla tagasi. Ülejäänud rada kulges väljas, Pärnu jõe kaldal ja tänavatel.