Eile toimunud Team Rattapood Cup maastikurattasarja teisel etapil Rakveres oli parim Alar, kes võitis esikoha Seenior 3 vanuseklassis.

Esimesed kaks ringi oli minek päris hea, suutsin isegi Tarmoga koos sõita. Korra läksin möödagi. Siis takerdusin ühel laskumisel ja jäin maha. Õnneks see omas vanuseklassis tulemust ei mõjutanud.

Mari-Liis pole viimastest võistlustest ja trennidest taastunud ja nii oli terve sõit tema jaoks kangutamine. „Tehniliselt oli kindlasti teistest üle, aga vajalikku teravust ei olnud. Lõpp oli isegi nii raske, et ei suutnud kaks aastat noorema Merili Sirveliga koos spurtida. Teine koht oli siiski tubli tulemus,” rääkis isa Tarmo.

Seenior 2 klassis võistelnud Tarmol endal oli jalgades päev varem läbitud Kuusalu rattamaraton. „Kohe pärast starti oli sein ees. Õnneks oli rada tehniline, seega sain vähemalt mingi eelise. Kaks esimest põrutasid eest, aga kolmas koht oli siiski kindel”

Klubi noorim järelkasv Matthias Mõttus sõitis M10/N12 vanuseklassis kusagile kümnenda koha kanti. „Hakkab juba võistlemisega harjuma, vaid tehnikat tuleks veel täiendada,” ütles isa Tarmo.