Laupäeval Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel cyclokrossis saavutas Mari-Liis hoolimata äpardustest veenvalt oma 5. meistritiitli. Neiu ise rääkis sotsiaalmeedia vahendusel järgmist:

Eilne sõit oli midagi omalaadset. Suutsin nii esimesel kui ka teisel ringil kurvi võttes külili käia. Kui esimesel korral piirdusin lihtsalt külje maha käimisega, siis teisel korral sai lisaks rattaking kahjustada. Alguses tundus, et laseb sõita, aga mudas joostes jäin ikka hetkeks kingast ilma 😅 Paar sammu tagasi, king kätte ja sokiväel mudast välja. Kinga jalga panemisega läks küll aega, aga jalga ma selle surusin. Selle kõige tõttu oli teine koht jälle saba peale saanud. Õnneks olid mul superjalad ja sõitsin järgmise sirgega jälle täpiks. 🚲💨 Kolmandal ringil sain ka kingakinnituse toimima ja pingutasin selle nii kinni, et enam jalast ei tuleks. Ei tulnudki! 😎 Edasi ei jäänud muud üle, kui vajutada seal, kus sai, ning vältida uusi äpardusi. Õnneks läks kõik edaspidi hästi ning tiitel sai kaitstud!
Kindlasti pakkusin hetkeks pealtvaatajatele põnevust. Samas vabandused isale, et mängisin veidi su närvidega 😂
Sama veenvalt vormistas oma järjekordse meistritiitli Seenior 4 vanuseklassis ka Alar. Koos 5 aastat noorematega toimunud sõidus saavutas meie vanameister üldarvestuses Kodaniporgi ja Neemela järel 3. koha. Alari muljed: “Sain esireast startida sel aastal esimest korda ja on ikka vahe küll, kas kõigi naiste tagant või esimesena. Seda näitas juba see, et teisest reast startinud Neemela ja Kodar said alles ringi teises pooles järgi. Hoidsin põhikonkurendi Alari Niguliga turvalist vahet ja natuke võistlesin klass noorema Avo Eliasega. Sõit oli lühike ja erilisi muljeid ei jõudnud tekkida.”
Matthiase esituse rikkus rehvipurunemine esimesel ringil. Eriti õnnetuks tegi selle olukorra see, et rehv purunes veidi enne tehnilist ala, aga tühjaks vajus alles peale boksi. See tähendas, et kogu vahemaa järgmise boksini tuli sõita tühja rehviga. Pärast rattavahetust enam õiget sõitu teha ei õnnestunud. Protokolli läks kirja 7. koht M16 vanuseklassis.
Tauri lõpetas M18 klassis 22. positsioonil.