Mari-Liis võitis nädalavahetusel Lätis Arvis Piziksi cyclokrossisarjas oma võistlusklassis kindla esikoha nii Talsi kui ka Kuldiga etapil.

Mari-Liis tegi mõlemal päeval tavalise sõidu, sõitis eest ära ja võitis pika eduga. Mõni tüdruk kaotas isegi kahe ringiga.

Tarmo ise otsustas sel korral osaleda seeniorite klassis. „Kuna seal rehvilaiuse piirangut pole ja võib sõita ka tavaliste MTB rehvidega, siis oli mul valida kumma rattaga minna. Otsustasin [Talsis] kitsamate rehvide kasuks, arvasin, et mis seal ikka, kannatan ära, aga veerevus oli ikka kõvasti kehvem. Kaks esimest olid kindlalt kiiremad,” ütles Tarmo.

Järgmisel päeval Kuldigas valis ta algul laiemad rehvid. „Kohe stardis andis tunda, et liigun hästi. Kahjuks viskas esimesel jooksukal keti maha, jäin aeglasemate seljataha ning ei pääsenud kohe mööda. Tagatipuks purunes teisel ringil esirehv ja olin sunnitud ikkagi ratast vahetama. Kitsamate rehvidega olin siiski niipalju kiirem, et tõusin juba teiseks, aga eelviimasel ringil purunes taas rehv. Nüüd polnud muud teha, kui auto juurde minna ja rehv ära parandada. Loomulikult oli teine koht sellega läinud. Lohutuseks sain kolmanda koha,” rääkis Tarmo.