Mari-Liis jäi laupäeval Harjumaal Kiilis maanteesõidu Eesti meistrivõistlustel naiste grupisõidus esimesena medalita.

85,6 km pikkune sõit oli suhteliselt uimane, erinevate äraminekukatsetega. Kõik jälgisid hoolega, mida Liisi Rist ja Liisa Ehrberg teevad. Mari-Liis oli kõikides äraminekutes pidevalt sees ja üritas mitmel korral ka ise, aga ikka sõitis grupp vahe kinni.

Neli ringi enne lõppu lasti eest ära Janelle Uibokand, kes tegi sisse ligi 40sekundise vahe. Kui lõpuni jäi vähem kui kolm ringi kiirendas Mari. Kelly Kalm ja Mae Lang suutsid tema tuulde hüpata ja nii saadi väike vahe sisse. Peagi saadi Uibokand kätte ning juhtgrupp jätkas neljakesi.

Mari tegi ilmselgelt kõige kõvemat tööd, et peagrupiga turvaline vahe saada ja see ka õnnestus. Viimasele ringile minnes oli vahe juba üle kahe minuti. Paraku jäävad jagajale näpud ja viimaste kilomeetrite kassi-hiire mängus kavaldasid konkurendid Mari-Liisi üle ja näpsasid medalid omale. Meile siis sama lõpuaja korral neljas koht. Neljas koht on jama, aga äraminek ja sellele eelnev oli ilus.

Eesti meistriks tuli Kalm. Hõbeda sai Uibokand ja pronksi Lang.

Ka naiste sõidule eelnenud seenioride sõidus oli äramineku sepistajaks meie mees, kui kolm ringi enne lõppu põrutas pundist minema Rajko Rattur. Temaga liitus veel kuus meest. Koos suudeti teha piisavalt tööd ning peagrupp neid enam kätte ei saanudki. Lõpuheitluses tuli Ratturil tunnistada kahe konkurendi paremust, mis tähendas, et ta võitis Seenior1-vanuseklassi pronksmedali.