Täna alanud noorte olümpiamängudel Hiinas saavutas Mari-Liis maastikuratta väljalangemissõidus 3. koha. MTB elimination võistlus näeb välja nagu suusasprint, kus eelsõidu järel tulevad aegade põhjal sõidud, kus 2 parimat pääsevad edasi. Eelsõit Mari-Liisil ebaõnnistus, sest ta kukkus kohe esimeses kurvis. Asfalt oli vihmast märg, Mari läks liiga uljalt kurvi ja leidis ennast asfaldilt. Siiski suutis ta lõpetada eelsõidu 8. Järgmistes sõitudes ta vigu ei teinud ja võitis kõik sõidud kuni finaalini välja. Kuna eelsõidu koht oli kehva, siis tuli vastu saada kõvadele konkurentidele Itaaliast, Austriast jne. Finaalis sai Mari-Liis küll hea stardi, aga kaldus esimeses tagasipöördes liiga välja ja konkurendid said mööda, nii tuli asfaldilt maastikule minna konkurentide sabas. Lõpulaskumisele tuli kolmandana ja jõudis teisel kohal sõitnud taanlannale järgi, aga kuna ungarlanna hingas kuklasse, siis tuli kurvides katmisega tegeleda ja taanlanna sai lõpuspurti varem alustada. Jõudis küll kõrvale, aga möödumiseks jäi rada lühikeseks.
Homme on eraldistardis meie võistkonda esindamas Kärolin Varblane, Mari-Liisi järgmine start on 20.8.14, kui toimub maastikuratta olümpiakross (XCO).