Rattakrossisarja tänavuse viimase etapi eile Nursis võitis Robi Niit, kes oli ka kiireim U23 vanuseklassi rattur. Sarja üldvõitjaks tuli kolmandat aastat järjest Sten Saarnits Põlvamaalt.

„Rada oli meeldivalt nõudlik, kus leidus singlit, hüppeid, silla ületusi ja tehniline uhteorg. Lisaks tuli mitu korda maanteepervest üles saada. Edu saavutamiseks pidid olema igalpool piisavalt kiire ja osav,” kirjeldas Tarmo viimase etapi rada.

Veloplus Torq ProTeami meestele kindlustasid eile kolmikvõidu Saarnits (+2.11) ja Viljar Kannimäe (+2.49). „Läksid teistel eest juba esimestel kilomeetritel. Robi Niit oli sel korral kõige tugevam ja osavam ning võitis veenva eduga,” ütles Tarmo

Ta ise oli viimasel etapil parim seenior ning kindlustas selles vanuseklassis endale ka sarja üldvõidu. M18 vanuseklassis võitis eile Karl Pruuli (Hauka VK), üldvõitjaks tuli Armin Pilv. Lühemal sõidul sõitis naiste võitja Mari-Liis teistel eest kohe alguses, lastest oli parim Matthias Mõttus.

Kokkuvõttes peeti lisaks vanuseklasside arvestusele ka pika ja lühikese raja sõitjate üldtabelit. Pikema sõidu üldvõitja oli Sten Saarnits, Robi Niidu ja Viljar Kannimäe ees, lühemal rajal võidutsesid Mari-Liis ja Matthias Mõttus Tauri Jürisaare ees.

Parimaid autasustatakse Haanja rattaklubi hooaja lõpupeol

Täname kõiki osalejaid. Vanad tegijad, Põlva rahvas, Antsla rahvas, Tartu rahvas(tänud Kristjan, et oled meie krosse reklaaminud ja uut verd toonud) ja loomulikult krosside korraldjaid Juho, Küllo, Pait, Olavi, Raul, Tarmo.
Spetsiaalsed tänud Annele, Küllile ja loomulikult Merikesele.

Olgu öeldud, et järgmiseks aastaks olen juba Härmäe rada käinud puhastamas, kus valmivad mõned uued rajalõigud ja senisest vägagi erinevalt kulgev rada. Äkki saab meistrikad ikka rohkem XCO moodi rajal teha(I am quilty).

Kohtume uuel aastal.

Tulemused
Koondtulemused
Pildid
Video