Teisipäeval kogunes Ränduri pubis juhatus, et arutada aktuaalseid teemasid. Kokku sai 100% juhatus koosseisus Olavi, Indrek, Toomas, Juho ja Raul.
Nõu peeti üle kahe tunni, mille käigus arutati eelmise koosoleku punkte ja nende täitmist. Krossisarja toimumise aegasid ja kohtasid. Eraldistardi 2 etappi tuleval suvel. Konstateeriti, et uued vormid on igati õnnestunud välimusega, kuidas need kasutusmugavuselt ja vastupidavuse omadustelt on, seda saame näha. Kindlasti peavad järgneva nädala jooksul klubilased käima Võru Hawaii rattapoes vaba aja pusa proovimas. Arutati noorte rattaspordi toetamist, mis on aasta aastalt kasvanud. Vaja on teha hetkel klubilaste kasutuses olevate klubi maanteerataste korrasoleku kontroll ja inventuur. Kuna klubil on veel mõned maanteerattad, mida on võimalik kasutada. Leiti, et klubi liikme lapsele, kes ei ole klubi liige, anda võimalus klubile kuuluvat maanteeratast kasutada. Esialgu üheks aastaks, kui peale seda on huvi ratta vastu jätkuv, ka kauemaks. Sellega anda võimalus noortel tutvuda maanteeratta sõidu võludega. Paika pandi HRK üldkoosoleku kuupäev, toimumiskoht on veel täpsustamisel. Need ja paljud teisedki teemad saavad samuti lähiajal protokollitud ning täpne info avalikuks.
Tänavu on juhatus koos käinud ca 6-7 korda. Järgmine juhatuse koosolek toimub enne üldkoosolekut.

Muu hulgas nenditi, et kaks juhatuse liiget, Olavi ja Indrek on klubi juhatuses olnud tegevad alates 15.03.2005, ehk kümme aastat. Tänud usina klubi juhtimise ja vedamise eest ning ootame häid otsuseid ka edaspidi.