Tark ei torma!

Kategooria Uncategorized

Mari-Liis võitis viiendat aastat järjest N-eliit klassis cyclokrossi meistritiitli

Laupäeval Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel cyclokrossis saavutas Mari-Liis hoolimata äpardustest veenvalt oma 5. meistritiitli. Neiu ise rääkis sotsiaalmeedia vahendusel järgmist: “Eilne sõit oli midagi omalaadset. Suutsin nii esimesel kui ka teisel ringil kurvi võttes külili käia. Kui esimesel korral… Jätka lugemist →

Viljar Kuljus oli Püha Loomaaia rattarallil 11

Pärnus toimunud 94 km pikkusel Püha Loomaaia rattarallil sai Viljar Kuljus parima Võrumaa ratturina 11. koha. Kogu sõidu peagrupis liikunud Kuljus kurtis, et grupifinišis ei olnud rohkem ruumi, et ettepoole saada. Tarmo sõnul toimus sõit Pärnumaale omaselt tasasel trassil ja… Jätka lugemist →

Alar Reiska Läti MTB sarja kokkuvõttes parim

Palju õnne Alar. Alar võitis nädalavahetusel Lätis Baldones peetud viimasel Vivus MTB osavõistlusel M50 klassis 1 koha. Üldjärjestuses 31 lõpetanud Alar oli ka sarja kokkuvõttes parim. Väga hea tulemus. Tulemused

Mari-Liisilt Hiina XCO rajalt 5 koht

Hiinas Nanjingis toimuvatel II noorte suveolümpiamängudel oli eile kavas olümpiaformaadis maastikusõit, kus Mõttus saavutas viienda koha. „Mari-Liis sõitis sisuliselt terve sõidu viiendal kohal, kuigi ees olnud ukrainlanna ei olnud väga kaugel. Sellegipoolest on viies koht tubli saavutus, sest esimesed kaks… Jätka lugemist →

Alar Reiskalt Lätist võit

Alar Reiska võitis Laupäeval Cesises peetud Vivus MTB 61 km pikkusel distantsil M50 klassis esikoha. Lähimat konkurenti Agris Kalejsit võitis ta 7 minutiga. Mehed on sarja üldarvestuses viinud tiheda rebimise nii kaugele, et järgmise etapi võitja võtab ka üldarvestuse võidu…. Jätka lugemist →

VÕRR 2014

Sel pühapäeval toimub Võru Rattaralli. Pildil Jaan Kirsipuu – 2009 aasta Võrri võitja.